Wanna to niezbędny element wyposażenia każdej łazienki – nie tylko zapewnia codzienny relaks, ale również może pełnić funkcję prysznica, stanowiąc uniwersalne rozwiązanie w domach i mieszkaniach. Tylko jaka wanna do małej łazienki będzie odpowiednia? Do Twojej dyspozycji są zarówno takie w zabudowie, jak i wolnostojące – sprawdźmy, które z nich sprawdzą się lepiej na niewielkiej powierzchni!

Jaka wanna do małej łazienki? Postaw na rozwiązanie w zabudowie?

Zastanawiając się, jaką wannę do małej łazienki wybrać, nie sposób przejść obojętnie obok rozwiązań w zabudowie. Cieszą się one od lat niezmiernie dużym zainteresowaniem inwestorów, ponieważ są uniwersalne i sprawdzają się także na niewielkich powierzchniach, umożliwiając zaoszczędzenie sporej ilości miejsca.

Z czego to wynika? Otóż wanna w zabudowie może być umieszczona bezpośrednio przy ścianie albo w rogu pomieszczenia. Co więcej, jej budowa oraz lokalizacja powodują, że użytkownik zyskuje dodatkową przestrzeń do przechowywania różnego rodzaju kosmetyków, co także pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Taka wanna jest również łatwa w czyszczeniu i może być naprawdę funkcjonalna – zwłaszcza, jeżeli zainwestujesz w model z hydromasażem.

Wszystko to sprawia, że rozwiązania w zabudowie stanowią najlepszą odpowiedź na pytanie „jaka wanna do małej łazienki?”.

Wanna wolnostojąca w małej łazience – czy to może się udać?

Dużą popularnością wśród inwestorów cieszą się również wanny wolnostojące. Ich zaletą jest przede wszystkim okazały wygląd, który sprawi, że Twoja łazienka stanie się niezwykle elegancka, a Ty zyskasz maksymalny komfort.

Co więcej, na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli, wśród których znajdziesz również te o odpowiednich wymiarach. Jak wybrać wannę wolnostojącą do niewielkiej łazienki? Przede wszystkim postaw na taką, której długość i szerokość będą dopasowane do wnętrza. Pamiętaj, że tego rodzaju wanny nie musisz ustawiać w centrum pomieszczenia – sprawdzi się ona również przy ścianie, dzięki czemu zyskasz możliwość zaoszczędzenia sporej ilości miejsca.

Wybór należy więc do Ciebie – porównaj dostępne rozwiązania, dokładnie zmierz swoją łazienkę i zainwestuj w takie rozwiązanie, które pozwoli Ci zyskać piękne oraz funkcjonalne pomieszczenie dla wszystkich domowników!

Jak wybrać wannę o najlepszych parametrach?

Jeżeli jesteś właścicielem niewielkiej łazienki, w której musisz dobrze wykorzystać każdy metr kwadratowy, porównaj wanny pod kątem wymiarów. My polecamy szczególnie te o długości do 140 cm oraz szerokości 75 cm. Zwróć również uwagę na kształt – najlepsze będą nie tylko te prostokątne, ale również narożne. Polecamy też rozwiązania z funkcją prysznica, które pozwolą Ci na przeprowadzanie szybkich kąpieli i zyskanie sporych oszczędności na rachunkach za wodę.

Skoro wiesz już, jaka wanna do małej łazienki będzie najlepsza, czas na zakupy. My polecamy odwiedzanie specjalistycznych salonów z wyposażeniem wnętrz, takich jak miradhome.pl, które oferują wyselekcjonowane rozwiązania od najbardziej cenionych producentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *