Pręty stalowe to bardzo istotny element znajdujący zastosowanie w budownictwie. Pręty wytwarzane są w wielu gatunkach, a ich proces wyrobu jest uzależniony od ich kształtu i ewentualnego przeznaczenia. Firma dumat.pl zapewnia materiały w postaci prętów stalowych w różnym zakresie wymiarowym, między innymi:

  • pręty ciągnione okrągłe
  • pręty ryflowane
  • pręty żebrowane
  • płaskowniki

Każdy z powyższych ma zachowany precyzyjny i geometryczny kształt, a jakość stali zapewnia mu trwałość i wytrzymałość.

Zastosowanie prętów stalowych dumat.pl

Pręty odgrywają ważną rolę w budownictwie. Dzięki temu, że są łatwe w obrabianiu, spawaniu oraz małej podatności na warunki zewnętrzne stosowane są jako zbrojenia pionowe ścian, słupów i trzpieni. Aby stawiana konstrukcja była stabilna, pręty stalowe dumat.pl nadadzą się do tego idealne.

Przy doborze zbrojenia, ważne jest, aby zamawiać je u sprawdzonych dostawców. Często na rynku zdarza się trafić na produkty z gorszej jakości stali, których spoiny mogą z czasem pękać lub korodować.

Firma dumat.pl to gwarancja jakości, solidności i precyzji. Wszystkie produkty wytwarzane są w nowoczesnym parku maszynowym na Śląsku. Aby stworzyć produkt, który zadowoli klienta, uwzględniane są wszystkie wymogi i specyfikacje przez niego dostarczane.

Technologia wykorzystywana podczas produkcji prętów i drutów pozwala na otrzymywanie prętów o bardzo precyzyjnej średnicy i długości. Wśród prętów ciągnionych dostępne są średnice od ø 1,8 mm do nawet ø 10,0 mm.

Dumat.pl – gwarantowana jakość Twojego zbrojenia

Każdy inżynier, architekt oraz kierownik budowy wie, że odpowiednie zbrojenie to podstawa wytrzymałości fundamentów i ścian. Przy dużych i nowoczesnych projektach często potrzeba wysokiej jakości prętów zbrojeniowych, w sam raz do zadań specjalnych.

Najbardziej istotnymi atutami prętów firmy dumat.pl są:

  • wysokiej jakości stal
  • wykorzystanie technologii produkcji wzmacniającej wytrzymałość
  • szeroki wybór asortymentu
  • uwzględnianie podanych przez klienta wymogów technicznych
  • doświadczeni specjaliści, którzy dbają o jakość prętów zbrojeniowych

Firma dumat.pl to lata doświadczenia. Firma powstała bowiem w 1991 i od tego czasu rozwija się w tempie przerastającym oczekiwania wielu osób,  zapewniając klientowi najwyższą jakość wyrobów stalowych. Przedsiębiorstwo produkcyjne rozwija się i powiększa swój zakład o nowoczesne maszyny. Dodatkowo przedsiębiorstwo Dumat posiada certyfikat ISO, co daje klientom gwarancję, że firma jest wiarygodna i profesjonalna.

Jeśli chcesz przeczytać pozytywne opinie wyrażane przez dotychczasowych klientów, zajrzyj na stronę główną producenta. Znajdziesz tam również dane kontaktowe, a także wiele innych przydatnych informacji, które nieco przybliża Ci działalność firmy oraz wartości, które jej przyświecają: dumat.pl/wyroby-stalowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *