Żyjemy w czasach, kiedy dość modne stały się gotowe projekty domów. Jednak pracując jako architekt wiem, że rzadko kiedy spełniają one całkowicie wymagania osób planujących postawienie domu. Zawsze będę to powtarzał – każdy z nas jest inny i co innego lubi, co innego mu się podoba. Często usunięcie jednej ścianki z projektu może zrobić kolosalną różnicę. Dlatego też służę tym osobom, które stawiają na indywidualizm i profesjonalne podejście do tematu. Wybudowanie domu to bardzo ważna decyzja, duży krok naprzód, dlatego nie można iść w tym temacie na ustępstwa. Dom powinien być dla nas idealny pod każdym względem. Dlatego skupienie się na kliencie i jego wizji to rzecz podstawowa.

Projektuję domy nie tylko zgodnie z oczekiwaniami klientów, ale także mając na uwadze obecnie trendy architektoniczne, czyli domy przyjazne środowisku, energooszczędne, do których budowy wykorzystuje się odpowiednie materiały. Warto jest zainwestować w dom, który potem będzie tańszy w utrzymaniu, jeśli chodzi o zużycie prądu.

Na każdym etapie projektu, pracy służę swoim klientom doradztwem. Bardzo chętnie podejmuję się także przygotowania projektów niestandardowych – ukośnie bryły połączone w prostymi lub nawet okrągłymi, wysunięte piętro i inne. Z przyjemnością zapoznam się z każdą wizją, pomysłem i postaram się je zrealizować.

Najczęściej projektuję domy parterowe, z użytkowym poddaszem oraz domy z garażem – czyli te obecnie najbardziej pożądane wśród osób planujących budowę. Układ pomieszczeń przygotowuję pod życzenie klienta, mając na uwadze możliwości, które daje projekt domu. Wnętrza dostosowuje się do projektu domu – nie na odwrót. Na życzenie dobieram propozycję elewacji, dachu okien. Przygotowuję na koniec pełną wizualizację, aby klient mógł zobaczyć projekt w pełnej okazałości, kolorach, otoczeniu. Prezentuję też dla porównania różne warianty, by zamawiający miał pewność, co do ostatecznego wyboru, a proszę wierzyć – często nie jest to najprostsze zadanie, jeśli kilka wariantów podoba się tak samo. Wtedy należy zwracać uwagę na najmniejsze szczegóły, które z początku się pomija.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *