Układ domu w którym mamy mieszkać jest bardzo ważny, tak samo jak i jego wnętrze. Projektując wnętrza staram się proponować klientom zawsze co najmniej kilka wariantów do wyboru, aby mieli oni możliwość porównania, dokonania zmian.

Dzięki temu, że stale obserwuję trendy, zmiany, jestem obecny na targach branżowych mogę przedstawiać klientom różnorodne propozycje. Oczywiście najważniejsze są gusta przyszłych domowników, z którymi konsultuję preferowane style, a jest ich obecnie bardzo dużo.

Wyróżnia mnie to, że projektuję wnętrza tradycyjne, jak i niebanalne, pełnie nieoczywistych rozwiązań. Nie tylko sam układ ma znaczenie, ale także wykorzystane materiały. Zawsze mam na uwadze funkcjonalność domu. W swoich projektach często uwzględniam wygodne i kompaktowe rozwiązania. Odchodzi się coraz bardziej od wnętrz ciasnych, zamkniętych. Dominują za to przestrzenie otwarte, które z mojego punktu widzenia można ciekawiej zagospodarować, dając domownikom wszystko to czego oczekują – przytulną nowoczesność, przestronność.

Nie mam jednego ulubionego stylu, ponieważ każdy jest moim zdaniem wyjątkowy. Różne elementy można ze sobą przeplatać, łączyć, dlatego projektowanie to nie tylko wyzwanie, ale też świetna, kreatywna zabawa, która daje dużo radości i satysfakcji. Najczęściej wykorzystuję elementy stylu klasycznego, glamour, rustykalnego, skandynawskiego – ten ostatni obecnie jest szczególnie bardzo modny. Dobieram kolorystykę mając na względzie prośby klientów. Dużą uwagę skupiam także na dodatkach, ponieważ najczęściej to one dopełniają wnętrze, nadają mu jeszcze bardziej wyrazisty charakter. Nie można absolutnie o nich zapominać. To tak jak z ubraniami – ładna, ale poprawna krojem i kolorem sukienka nie wywoła zachwytu, jeśli nie dodamy do niej pięknego, błyszczącego naszyjnika. Tak samo jest w domu, w związku z czym dokładnie analizuję każdy dodatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *